O NAS

Klub Dziennej Opieki Dziecięcej „Chmurkowo” powstał z inicjatywy Fundacji Dla Ciebie, której prezesem jest Pani Joanna Perszon, prywatnie mama dwóch Maluszków. „Chmurkowo” działa prężnie od 2016 roku i stale się rozwija. Jest odpowiedzią na potrzeby rodziców dotyczące nowych, przyjaznych Maluchom miejsc opieki nad Dziećmi.

Każde dziecko jest inne. Każdy Maluch to dla nas niezwykła przygoda i fascynująca podróż. Razem z Twoją Pociechą odkrywamy świat krok po kroku w miłej i domowej atmosferze. Rodzicom chętnie służymy radą, pomocą i wsparciem w wychowaniu dzieci. Odpowiemy na pytania i podzielimy się swoim doświadczeniem.

Stawiamy na współpracę z rodzicem, aby jak najbardziej umilić Dzieciom pobyt w naszym Klubie. Wiemy jak ważne są nasze dzieci, dlatego na każdym kroku o ich bezpieczeństwo dba wykwalifikowana kadra opiekunów.

NASZA MISJA

Przyświeca nam jeden cel. Wspólnie robimy wszystko dla dobra naszych podopiecznych!

ZAŁOGA CHMURKOWA

Nasz Zespół to wykwalifikowani, kreatywni ludzie, dla których praca z dziećmi to pasja!
Z pełnym zaangażowaniem dbamy o bezpieczeństwo każdego dziecka, o jego indywidualny rozwój, a także umiejętność odnalezienia się w grupie.

Joanna Perszon

Prezes Fundacji Dla Ciebie, założycielka Klubu Dziecięcego. Prywatnie pełnoetatowa mama dwóch uroczych Maluchów, dlatego praca to dla niej przede wszystkim pasja! Jest osobą niezwykle ciepłą i otwartą na kontakt z rodzicami.

Magdalena Reszka

Pedagog, Opiekun Dziecięcy, Absolwentka Uniwersytetu Kaziemierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalności Pedagogika I st. Posiada doświadczenie w animacji czasu wolnego dla dzieci.

Ewa Maron

Pedagog, Opiekun Dziecięcy, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu o specjalności Pedagogika Opiekuńcza. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, m. in.: „Logorytmika – ruch, słuch, słowo”, „Kształtowanie kompetencji społecznych i emocjonalnych wśród dzieci i młodzieży – trening zastępowania agresji (TLA)” oraz „Zespół Aspergera i Autyzm – czyli jak pracować z dzieckiem zagadką?”. Posiada doświadczenie w adaptacji dzieci.

Anna Mazurkiewicz

Magister padagogiki w zakresie logopedii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Ukończyła: „Warsztaty z zakresu rewalidacji osób niepełnosprawnych na bazie metod Marianne Knill & Chrstoper Knill”, warsztaty metodyczne „Podróże do krainy łagodności – proste zabawy i ćwiczenia relaksacyjne w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”, „Stymulowanie rozwoju dzieci z wykorzystaniem metody Weroniki Sherborne”, szkolenia: „Dźwięk i dotyk”, „Terapia behawioralna dzieci z autyzmem”, „Wczesna nauka czytania jako metoda stymulacji rozwoju dziecka”, „Metody malowania dziesięcioma palcami wg. R. Show”, „Gimnastyka dla smyka – zajęcia profilaktyczno – rozwojowe dla dzieci 2,5 – 3 lat”, kurs języka migowego I stopnia dla pedagogów.

Bernadeta Haracewiat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec tincidunt condimentum nisl nec sodales. Nam nec tortor velit. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nunc aliquam efficitur tortor non vestibulum. Morbi at vulputate tortor.

Salowe

– to niezwykle miłe i uprzejme panie, które pomagają dzieciom w codziennych czynnościach i dbają o czystość w salach.

Izabela Kazubowska

Beata Marcichowska

Dane kontaktowe:

Klub Dziennej Opieki Dziecięcej „Chmurkowo”

ul. Polanka 9
85-085 Bydgoszcz
Tel: 799 030 563
Email: biuro@chmurkowo.pl

Dojazd do nas

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości śmiało zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

6 + 8 =

Strona zrealizowana w ramach projektu „Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV”
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.